Yasal Uyarı


Bu web sitesi ve içeriği sadece hukuk büromuzun halihazırdaki müvekkilleri, Büro'muza iş başvurusu yapmayı düşünenler için hazırlanmıştır.

Bu site Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu web sitesine link yaratmak yasaktır.

Sitemizde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Büromuz bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Web sitemiz ve sitede yer alan bilgiler, hukuki mütalaa verilmesi ya da avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet veya öneri kesinlikle değildir. Sitemizde yer alan yasal metinler, İngilizce tercümeler, makaleler, sıkça sorulan soru ve cevaplar ile sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları büromuza aittir. İzin verildiği ölçüde suretleri bu siteden edinilebilir. İzinsiz olarak tamamen veya kısmen iktibas edilemez, çoğaltılamaz ve başka bir yerde yayınlanamaz ve dağıtılamaz.

İlave bilgi istekleriniz, şikayet ve önerileriniz için Süllü&Aydın Hukuk&Arabuluculuk&Danışmanlık  Kurucu Ortağı Av. Oytun Süllü’ye ve Yönetici Ortak Av. Prof. Dr. Ufuk Aydın’a başvurabilirsiniz.