Hoşgeldiniz

Av. Oytun SÜLLÜ, kurduğu hukuk bürosu ile Eskişehir’de yaygın olan tek avukatın çalıştığı avukatlık bürolarından, çok avukatlı ve çalışanlı, uluslararası düzeyde yazışma yapabilen ve danışmanlık hizmeti sağlayan bir hukuk bürosunu Eskişehir’e kazandırmıştır. Bilahare 2020 yılında Av.Prof.Dr. Ufuk AYDIN'ın da katılımıyla büro daha da güçlenmiştir.

Hakkımızda

Eskişehir’de, şehrin ve ticaret alanının merkezinde yer alan SÜLLÜ & AYDIN HUKUK BÜROSU olarak; hukuki danışmanlık ve hukuki anlaşmazlıkların çözümünde en iyi hizmeti, etik değerlere bağlı kalarak sunmak temel önceliğimizdir. Görevimiz, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların ulusal ve uluslararası alanda, yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde adil bir şekilde çözülmesi ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanması için hukuki bilgi ve tecrübelerimizi adalete tahsis etmektir.

Av. Oytun SÜLLÜ, kurduğu hukuk bürosu ile Eskişehir’de yaygın olan tek avukatın çalıştığı avukatlık bürolarından, çok avukatlı ve çalışanlı, uluslararası düzeyde yazışma yapabilen ve danışmanlık hizmeti sağlayan bir hukuk bürosunu Eskişehir’e kazandırmıştır.

Süllü & Aydın Hukuk Bürosu, müvekkillerinin faaliyet gösterdiği sektörler hakkında bilgi sahibi geniş ekibi ile ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren uzman kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde, güncel ulusal ve uluslararası hukuki gelişmeleri de yakından takip ederek, uyuşmazlıkların en kısa sürede çözümüne yönelik geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Uyuşmazlıkları, arabuluculuk ve uzlaşma ile en kısa süreçte dava öncesi çözümlemeyi prensip edinmiş olan büromuz, uzlaşmanın sağlanamaması halinde, alanında yetkin ekibiyle, yargı süreci öncesi uzman akademisyenlerin görüşleri doğrultusunda yol haritası hazırlayarak, yasal her türlü önlemi alarak davaları müvekkil açısından en avantajlı şekilde sonuçlandırmayı hedef edinmiştir.

Büromuz, Anadolu Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nde görevli olan alanında uzman Öğretim Görevlilerinden yazılı ve sözlü mütalaa almanın yanı sıra, Asya ve Avrupa’da ortak çalıştığı hukuk büroları ile uluslararası uyuşmazlıklara hızlı ve etkili çözümler getirmektedir.

Büromuzun hedefi, üyesi olduğumuz Ulusal ve Uluslararası Meslek Örgütleri ve çözüm ortakları ile birlikte, müvekkillerine en uygun, hızlı ve kaliteli çözümü üretmek ve hayata geçirmektir. Büromuz deneyimli ekibi ile sorunu tespit edip benimseyerek, müvekkilin ihtiyaçlarına göre hareket etme ve sorun çözme konusunda uzmanlaşmıştır.

Büromuzda; İngilizce, Almanya, İspanyolca ve Fransızca Hukuk Hizmeti verilmekte olup, çalışmakta olduğumuz uzman Tercümanlık Büroları ile her dilde çeviri ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.