Uluslararası

Süllü&Aydın Hukuk Bürosu, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da müvekkillerine yoğun danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Yurt dışındaki müvekkillerimize Türk Hukuku, yurt içindeki müvekkillerimize uluslararası hukuk hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’deki müvekkillerimiz için Hukuk İngilizcesine tam olarak hakim olan ekibimiz yardımıyla, yurt dışında uyuşmazlığın yaşandığı ülkenin seçkin hukuk büroları ile işbirliği yaparak uyuşmazlıklar çözümlendirilmektedir. Büromuz, yurt içinde ve yurt dışında ticaret ilişkisi içinde bulunan şirketlere uluslararası hukuk kurallarına uygun sözleşme hazırlanması ve gerekli yazışmaların yapılması gibi alanlarda hukuki hizmet sağlamaktadır.

Büromuzun uluslararası alanda hedefi; üyesi olduğumuz Uluslararası Meslek Örgütleri ve çözüm ortaklarıyla ve Asya ve Avrupa’da ortak hukuk büroları ile çalışarak, güncel uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, müvekkillerinin uluslararası alanda yaşadığı uyuşmazlıklara hızlı ve etkili çözümler üretmek ve hayata geçirmektir.

Süllü&Aydın Hukuk Bürosu, öncelikle kurucusu Av. Oytun Süllü’nün spor hukuku alanında eğitim ve uzmanlığı ile Hukuk İngilizcesi, Almanca ve İspanyolca dil hakimiyeti sayesinde, spor kulüpleri ve oyuncularını uluslararası alanda CAS…vb organlar nezdinde temsil etmektedir. Büromuzca, Yurt dışında bulunan spor kulüplerine, oyuncu ve menajerlere, hukuk İngilizcesine tam olarak hakim olan ekibi ile hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Süllü&Aydın  Hukuk Bürosunun Yönetici Ortağı Av. Prof. Dr. Ufuk Aydın yöneticilik ve hukuk alanında deneyimi ile ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla akademik ve uygulamaya dayanan ilişkileri büromuzun ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır.